Nejširší nabídka za super ceny!

VODNÍ FILTRY ÚVOD

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Vážení zákazníci,

tato sekce je zde umístěna pouze dočasně a to do doby než bude připraven nový e-shop a nové www stránky.

O zařazení tohoto nového sortimentu do prodeje rozhodla nutnost použití filtru v našem vlastním baráčku, jelikož se nacházíme v lokalitě s velmi tvrdou vodou. Toto přináší spoustu problémů: úsadby v rychlovarné konvici, velká spotřeba pracích prášků a mýdel, zanášení vodovodních baterií, pračky, myčky a bojleru a v neposlední řadě mdlá chuť kávy a čaje. Toto vše přináší samozřejmě I vyšší náklady.

Jelikož jsou filtry, se kterými se běžně setkáváme na trhu velmi drahé, bylo snahou získat a následně dodávat zařízení co nejvíce cenově dostupné.

V této sekci tedy naleznete nejen základní informace o problematice filtrace a úpravy vody, ale i jednoduchá a efektivní zařízení s velmi zajímavou a dostupnou cenou.

Zároveň musím zdůraznit, že se jedná o zařízení zcela funkční, sorbenty jsou atestované pro styk s pitnou vodou a musím se důrazně distancovat od některých podvodných firem (viz. reportáže v televizi a novinách) nabízejících předražená a nefunkční zařízení.

Veškerá pitná voda dodávaná do vodovodního řádu a až k Vám domů je pravidelně atestována a vyhovuje přísným hygienickým limitům! I přes toto je bohužel někdy třeba její vlastnosti ještě dále upravit - odstranit chlor, snížit obsah iontů způsobujících tvrdost atd. Filtry které zde naleznete jsou použitelné nejen pro domácí použití ,ale i pro průmysl, akvaristiku atd .

Ing. Zdeněk Tišler  

Případné dotazy Vám rád zodpovím na:

tel.: 777 583 615

e-mail: [email protected]

V případě zájmu je samozřejmě možné dodat i samostatné filtry bez náplně, případně náhradní díly.

 

PS: Na přiložených obrázcích je umístění našeho ionexového filtru AQUA ION včetně předfiltru na zachycování mechanických nečistot a systému regenerace.


Stránky: |

 

 

  

Cena s DPH:
0,00 Kč

 

není skladem
Stránky: |
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Autolaky | powered by Panavis v2.8 & Quick.Cart & Standa-David.com